Vormgeving en opmaak2025-10-23T09:15:38+02:00

Vormgeving en opmaak (DTP)

Uw ideeën (technisch correct) gevisualiseerd

Het is belangrijk dat uw idee wordt uitgevoerd op de wijze die past bij de uitstraling en wensen van uw bedrijf. Onze basis hiervoor is luisteren, horen én zorgen dat we u goed begrijpen.

Vragen?
BEL OF MAIL ONS!

Tel. 0413 25 32 25

Efficiënt én effectief

Voor Incido is het een no-go om zomaar te starten aan een wilde en creatieve uitwerking van uw idee. Wij willen namelijk altijd éérst overzicht op het geheel, zodat we rekening kunnen houden met uitvoerbaarheid, kosten, productietijd en planning. Op de juiste momenten schakelen wij de creatieve vormgever in of laten een illustrator zijn of haar werk doen. En vervolgens springt de juiste (creatief of technisch) DTP-er in voor de opmaakwerkzaamheden.

Op deze manier betaalt u voor alle werkzaamheden het juiste tarief en krijgt u optimaal waar voor uw geld.

Brede dienstverlening

Laat helder zijn: u kunt voor alles bij ons terecht. Denk aan de opmaak van een boek, een catalogus of een reeks productleaflets spandoek, maar daarnaast ook het volledige ontwerptraject van een huisstijl of beeldmerk. En uiteraard alles daar tussenin, zoals bijvoorbeeld het ontwerp van de gevelaankleding van uw bedrijfspand of de vormgeving van verpakkingen.

Voor de grafische sector bieden wij overigens collegiale ondersteuning met onze bijna oneindige DTP-capaciteit, zodat uw focus bij uw core-business kan blijven.

Ondersteuning

Heeft uw onderneming tijdelijk dus extra capaciteit nodig, of een professional die de vormgeving en huisstijl van uw bedrijf consistent bewaakt? Ons team van vormgevers en DTP-ers ondersteunt bureaus, marketingafdelingen en drukwerkcoördinatoren. Zowel voor kleine aanpassingen als voor de ontwikkeling van een geheel nieuwe uitstraling. Overigens is alle opmaaksoftware ons bekend en samenwerken met uw eigen mensen of leveranciers vinden wij vanzelfpsrekend en zeer prettig!

Kennis, kunde en techniek

Voor fotobewerking, illustraties en opmaakwerkzaamheden maken wij altijd gebruik van de nieuwste versies van Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, Indesign). Voor ontwerp/vormgeving gebruiken we alles wat geoorloofd is om een creatief proces op gang te brengen en tot volledige wasdom te laten komen. Schetsen, foto’s, knipsels, nachten piekeren, notities, droedels en krabbels, stress, rust…

Wat wellicht de moeite van het vermelden waard is, is dat wij óók kennis hebben van (het door vormgevers vaak verguisde) Corel Graphic Suite (w.o. Coreldraw). Dit blijkt met regelmaat van pas te komen voor bijvoorbeeld producties die in landen geproduceerd worden waar Adobe niet beschikbaar is. Een Indesign-ontwerp omzetten naar Coreldraw of juist andersom; wij worden niet nerveus van een aangeleverd Corel-document. Hierdoor kunnen we onze klanten breder ondersteunen zonder blokkades of beperkingen.

Samenwerken

Schakel ons dus in voor een aansprekend ontwerp, de restyling van een gedateerde (huis)stijl, het opvangen van DTP-capaciteit of het opzetten van een professionele Brand Manual. Wij zorgen altijd voor een technisch uitvoerbare vormgeving die (vormgevings-)technisch klopt. Hierdoor kunnen drukwerk en andere uitingen zonder problemen worden geproduceerd, doordat we daar vanaf stap één rekening mee houden.

Vermeldenswaard zijn daarnaast, onze aanvullende diensten. Denk hierbij aan bijvoorbeeld tekstschrijven en contentcreatie, zoekmachine-optimalisaties, vertaalwerkzaamheden, fotografie en beeldbewerking. En daarnaast vanzelfsprekend de productie van de meest uiteenlopende producten!

Abonnementsvormen

Naast “losse” ontwerp- en opmaakopdrachten, bieden wij onze DTP-diensten ook aan onder diverse abonnementsvormen. Hiervoor werken wij zeer intensief samen met ons zusje DTPinc. U kunt Incido zien als “de schutting waar u uw werk overheen gooit”. Of, zoals een opdrachtgever mooi verwoordt: Incido is de brievenbus waar al onze DTP-opdrachten doorheen gaan.

Dit alles kunnen wij verzorgen voor een vast bedrag per maand, op een “strippenkaart” of een andere, door u gewenste verrekeningswijze!

Opdrachten op locatie

Indien nodig of gewenst, komt één van onze medewerkers naar u toe, om op uw locatie te werken aan de opdracht. Overigens kunnen wij veel meer “op afstand” dan vaak gedacht wordt en onze insteek is altijd om op een efficiënte wijze te werken. En dat betekent mééstal dat we adviseren om de werkzaamheden vanuit ons kantoor uit te voeren. Maar voor een vastgestelde tijd of periode komen we naar wens graag naar u toe!

Bestandsbeheer

Alles waar u niet aan denkt – of wilt denken, verzorgen wij als vanzelfsprekend. Zo beheren wij uw bestanden op onze veilige en gebackupte servers zonder meerkosten. We zetten vanaf het eerste moment een heldere bestandsstructuur op en bewaken deze met ons leven. En we beheren uw huisstijlrichtlijnen – en houden ons daaraan.

Het zijn slechts voorbeelden van onze gestructureerde manier van werken, welke allen zijn inbegrepen in onze dienstverlening!

Vragen?
BEL OF MAIL ONS!

TEL. 0413 25 32 25
MAIL. INFO@INCIDO.NL

Ga naar de bovenkant